В Виннице может пригодиться способ борьбы с «халявщиками» на парковках

В Виннице может пригодиться способ борьбы с «халявщиками» на парковках

Не секрет, что многие оставляют машины на стоянках...

Винничанка нашла полезное применение своим необычным способностям

Винничанка нашла полезное применение своим необычным способностям

Каждый человек уникален, так почему бы свои отлич...

Что и куда везут контрабандисты

Товар везут в одном давно известном направлении: т...

Спасительные номера: куда звонить, если застряли в дороге зимой

Спасительные номера: куда звонить, если застряли в дороге зимой

Куда звонить украинским автомобилистам, которые за...

Велосипед угодил под колеса легковушки в Виннице

Велосипед угодил под колеса легковушки в Виннице

ДТП произошло в самом начале улицы Князей Кор...

Винницкому такси оторвало бампер

Винницкому такси оторвало бампер

У автомобиля такси оторвало бампер в результате ст...

Шоссе – не космос. В космосе встречных не бывает

Шоссе – не космос. В космосе встречных не бывает

 На винницкой объездной дороге сошлись практи...

  • В Виннице может пригодиться способ борьбы с «халявщиками» на парковках

  • Винничанка нашла полезное применение своим необычным способностям

  • Что и куда везут контрабандисты

  • Спасительные номера: куда звонить, если застряли в дороге зимой

  • Велосипед угодил под колеса легковушки в Виннице

  • Винницкому такси оторвало бампер

  • Шоссе – не космос. В космосе встречных не бывает

“МІС МНС ВІННИЦЯ 2010”: ЦЯ КРАСА РЯТУЄ ВІННИЧАН

miss_mns_gl Рятувальники Вінниччини визначили найгарніших та найчарівніших дівчат серед тих, що проходять службу в підрозділах оперативно–рятувальної служби області…

Конкурс розпочався із представлення учасниць. На подіум одна за одною вийшли справжні красуні – працівники управління економіки та фінансів Ганна Богатчук та Катерина Остапчук, інспектор управління по роботі з персоналом Тетяна Кришина, радіотелефоністи оперативно-координаційного центру та ПДПЧ-3 м.Вінниці Юлія Божедай та Олена Безносюк відповідно. Тому перед журі постало непросте завдання: обрати серед бездоганних представниць прекрасної статі найвродливішу та найталановитішу.

Після загального представлення кожна з дівчат спробувала запам’ятатися глядачам чимось оригінальним та неповторним – хто піснею, хто хореографією, хто декламацією віршів. Найбільше балів набрала Олена Безносюк. Її виступ найбільше переконав і глядачів, і журі у намірах зачарувати присутніх.

miss_mns_2jaУ другому заліковому конкурсі «Домашнє завдання» Ганна Богатчук здивувала аудиторію майстерністю виконання східного танцю. Чудова пластика та граціозність рухів, неповторна міміка обличчя та динамічність елементів – все це знайшло логічне завершення: бурхливі оплески колег по роботі та персоналу ресторану «Буржуй», де і проходив цей захід.

Наступна претендентка на звання «Міс МНС» Юлія Божедай досконало виконала вальс. Звісно, цей бальний танець можливий лише із партнером. Відтак, увага глядачів та журі була трохи сконцентрована і на юнакові, який був поза конкурсом. Можливо, саме тому Юлії і не вистачило кількох балів, аби набрати у своєму виступі їх максимальну кількість.

Зачепила за живе й не залишила байдужим жодного присутнього у залі “Пісня про маму” у виконанні Тетяни Кришиної. Душевне виконання, прекрасний вокал та сценічна майстерність змусили прискіпливе журі визнати цей номер найкращим. А найвища оцінка суддів була підкріплена бурхливими оплесками усіх глядачів.

Так само бездоганно виступила і Катя Остапчук із піснею «Дівчина-весна». А от вірш «Ты встретил женщину” у виконані Олени Безносюк, швидше за все, втратив барвистість поміж двома пісенними номерами й остання конкурсантка не дорахувалася аж семи балів.

А потім ведуча «Міс МНС Вінниця 2010» Віта Щаслива запросила учасниць пройтися по подіуму. Здається, саме конкурс під назвою «Подіум» став вирішальним для визначення переможця, адже її костюм із шматочків шкіри під камуфляж і глядачами, і журі був оцінений найвище, що вилилося Катерині Остапчук у другу максимальну оцінку. Аня Богатчук була у блискучій модерновій сукні з компакт-дисками та в інопланетному капелюшку. Юлія Божедай не розлучалася із вогнегасником-запальничкою, а Тетяна Кришина усім бажаючим демонструвала свій галстук із нашивкою «МНС». Олена Безносюк у бриджах з маскувальним малюнком теж спробувала репрезентувати себе як найближче майбутнє оперативно-рятувальної служби.

У передостанньому конкурсі «Брифінг» чарівні дівчата на ділі показали свої навички взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю. І хоч красуням не вистачало впевненості й розкутості (питання вони отримали безпосередньо перед конкурсом), претендентки на звання кращої з кращих все ж таки змогли довести до аудиторії, у чому полягає дружба між чоловіком та жінкою, і що повинна вміти жінка, аби завоювати серце чоловіка.

Вихід конкурсанток у вечірніх сукнях однаково зацікавив і жіночу, і чоловічу частину залу. Ще б пак, зміст і форма, якщо так можна висловитися по відношенню до учасниць, були однаково довершеними. Троє з п’яти членів журі довели це постійним підняттям табличок із максимальною «десяткою».

А потім була музична пауза, підрахунок голосів присутніх за кожну з дівчат і закономірно напружене для конкурсанток оголошення результатів «Міс МНС Вінниця 2010».

Титули, нагороди та цінні подарунки вручали заступники начальника ГУМНС України у Вінницькій області Юрій Чухрій, Олег Мазур та Олександр Клименко. «Міс Романтичність» стала Юлія Божедай, «Міс Оригінальність» – Анна Богачук, «Міс Артистичність» – Тетяна Кришина, а «Міс Чарівність» – Олена Безносюк.

Приз глядацьких симпатій як і корону переможниці конкурсу з рук Юрія Чухрія отримала Катерина Остапчук. І глядачі, і журі були одностайними на шляху до визначення «Міс МНС Вінниця 2010».

На фото:переможниця конкурсу Катерина Остапчук

Олександр Кутовий, прес-служба ГУ МНС України у Вінницькій області

НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ У  ВІННИЦІ

 

 

 

 

 

Облако Тэгов

SD RSS

yandex

yandex

Моя ?нниця - сайт міста ?нниця

 

list_btn